Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Termostat Eberle FIT 3U
Termostatul Eberle FIT 3U oferă control digital precis al temperaturii, cu moduri personalizabile pentru fiecare zi, protecție antiîngheț și afișaj LCD iluminat.
Categorie:Termostate si controlere
Cod Produs:527814355100
Disponibilitate: În Stoc
Eberle FIT 3U
Termostat digital combinat cu PWM și opțiunea de selectare a modului de funcționare pentru temperatura camerei / podea + cameră / etaj.
Un program de o săptămână cu setări individuale pentru fiecare zi, până la 9 schimbări de temperatură pe zi, modul „PARTY” – menținerea pe termen scurt a temperaturii stabilite cu revenire automată la program, program „VACANȚĂ” – atenuare permanentă pentru un număr stabilit de zile cu revenire automată la program, protecție antiîngheț. Alte funcții ale termostatului: blocare copii, schimbare automată la/din ora de vară, numărarea orelor de funcționare (ultimele 2 zile/săptămână/an), limitarea opțională a corecției manuale a temperaturii, setarea min. si max. temperatura podelei, afișaj LCD ușor de citit cu lumină de fundal albastră cu meniu CZ, date și programe de rezervă timp de 10 ani.
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Suitable for air conditioning | Nu |
| Suitable for radiators | Da |
| Suitable for underfloor heating | Da |
| Contact load capacity | 16A / 10A |
| Package contents | Termostat cu senzor ambiental incorporat |
| Contact electricity | 16 A / 10 A |
| Used for | Incalzire in pardoseala|Incalzire electrica in pardoseala |
| Display | Da |
| Warranty | 24 |
| Hysteresis | modulaţie în durată a impulsurilor (PWM) |
| Frost protection | Da |
| Night mode | Da |
| Temperature control | 10 la 40 °C |
| Power reserve | 10 ani |
| Remote sensor | Da |
| Mounting surface | Perete |
| Operating voltage | 230 V |
| Product type | Termostat |
| Maximum temperature value | 40 °C |
Livrăm Termostat Eberle FIT 3U în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Marius.R
22 Dec 2024O colaborare bună, cu oameni serioși și profesioniști.
Stefan P
21 Mar 2025Am fost mulțumit de promptitudinea echipei selfit.ro. Comanda a decurs bine și comunicarea a fost clară.
Întrebări Frecvente – Termostat Eberle FIT 3U
Care este termenul de garanție?
Toate produsele noastre beneficiază de o garanție de 12 luni de la data achiziționării. Garanția acoperă defectele de fabricație și materialele neconforme.
Cât durează livrarea?
Livrarea se realizează în 1–2 zile lucrătoare pentru produsele din stoc. Beneficiezi de transport gratuit pentru comenzi de peste 2500 RON.
Pot returna produsul?
Da, acceptăm returnarea produselor în termen de 14 zile de la primire, conform legislației în vigoare. Produsul trebuie să fie în starea originală, nefolosit și în ambalajul original.