Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
KIT Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 2.5 mp cu termostat digital si senzor pardoseala
Covorașul de încălzire electrică HEM SYSTEM transformă orice pardoseală într-o sursă de căldură confortabilă. Ușor de instalat, subțire și eficient, este ideal pentru un spațiu de 2,5 mp.
Categorie:Incalzire electrica in pardoseala
Cod Produs:30751-375-FIT3U
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Package contents | 1 x covoras 1 x termostat 1 x senzor pardoseala |
| Used for | Incalzire in pardoseala |
| Warranty | 24 |
| Cable tickness | aproximativ 4 mm |
| Cable length | 29.87 |
| Cold cable length | 4 m |
| Mat length | 5 m |
| Maximum power | 150 W/mp |
| Recomandet for | Incalzire in pardoseala |
| Heated surface | 2.5 mp |
| Supply voltage | 230 V |
| Heating type | Electrica |
| Product type | Kit incalzire |
| Total power | 375 W |
Livrăm KIT Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 2.5 mp cu termostat digital si senzor pardoseala în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Nicoleta44
01 Sep 2024Serviciile oferite au fost pe măsura așteptărilor. Voi apela cu încredere și pe viitor.
Întrebări Frecvente – KIT Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 2.5 mp cu termostat digital si senzor pardoseala
Care este termenul de garanție?
Toate produsele noastre beneficiază de o garanție de 12 luni de la data achiziționării. Garanția acoperă defectele de fabricație și materialele neconforme.
Cât durează livrarea?
Livrarea se realizează în 1–2 zile lucrătoare pentru produsele din stoc. Beneficiezi de transport gratuit pentru comenzi de peste 2500 RON.
Pot returna produsul?
Da, acceptăm returnarea produselor în termen de 14 zile de la primire, conform legislației în vigoare. Produsul trebuie să fie în starea originală, nefolosit și în ambalajul original.