Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
KIT Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 12 mp cu termostat digital si senzor pardoseala
Covorașul de încălzire electrică HEM SYSTEM transformă podeaua într-o sursă de căldură confortabilă, cu termostat digital și senzor de pardoseală inclus. Ideal pentru 12 mp.
Categorie:Incalzire electrica in pardoseala
Cod Produs:30751-1800-FIT3U
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Package contents | 1 x covoras 1 x termostat 1 x senzor pardoseala |
| Used for | Incalzire in pardoseala |
| Warranty | 24 |
| Cable tickness | aproximativ 4 mm |
| Cable length | 143.27 |
| Cold cable length | 4 m |
| Mat length | 24 m |
| Maximum power | 150 W/mp |
| Recomandet for | Incalzire in pardoseala |
| Heated surface | 12 mp |
| Supply voltage | 230 V |
| Heating type | Electrica |
| Product type | Kit incalzire |
| Total power | 1800 W |
Livrăm KIT Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 12 mp cu termostat digital si senzor pardoseala în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Ciprian D
28 Sep 2025Totul a fost clar explicat și rezolvat într-un timp scurt.
Întrebări Frecvente – KIT Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 12 mp cu termostat digital si senzor pardoseala
Care este termenul de garanție?
Toate produsele noastre beneficiază de o garanție de 12 luni de la data achiziționării. Garanția acoperă defectele de fabricație și materialele neconforme.
Cât durează livrarea?
Livrarea se realizează în 1–2 zile lucrătoare pentru produsele din stoc. Beneficiezi de transport gratuit pentru comenzi de peste 2500 RON.
Pot returna produsul?
Da, acceptăm returnarea produselor în termen de 14 zile de la primire, conform legislației în vigoare. Produsul trebuie să fie în starea originală, nefolosit și în ambalajul original.