Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Incarcator laptop/monitor Samsung 60W 16V 3.75A mufa 5.5x3.0mm
Acest încărcător de laptop/monitor Samsung 60W 16V este compatibil cu o gamă largă de modele. Cu mufa de 5.5x3.0mm, asigură o încărcare eficientă și rapidă.
Categorie:Încărcătoare Laptop
Cod Produs:SA601605530
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Tip incarcator | La retea |
| Culoare | Negru |
| Brand compatibil | Samsung |
| Dimensiuni conector | 5.5x3.0mm |
| Voltaj iesire | 16 V |
| Putere | 60 W |
| Tip produs | Incarcator |
| Garantie | 12 |
| Greutate | 0.238 |
| Greutate colet | 0.400000 |
Livrăm Incarcator laptop/monitor Samsung 60W 16V 3.75A mufa 5.5x3.0mm în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Modele Compatibile
Laptop Model:
Seriile Samsung NoteMaster 486S/25N notemaster 486S/25N 1500fp 1701fp 1702fp 1900fp
Samsung Sens 700 Sens 800
Notebook Samsung NoteMaster seria 486S/25N
Samsung seria A: A10
Samsung seria P: P10 P20 P25 P50 P60
Samsung seria R: R65
Samsung seria T: T10
Samsung seria V: V20
Seria Samsung X: X20 X25 X50 X60 X05 X06 X1 X10 X10 plus X11 X15 X15 plus X30
Samsung seria M: M40 M40 plus M50 M55 M70
Seria Samsung Q Q1 Q10 Q20 Q25 Q30 Q30 plus Q35
Samsung Stylistic 500 LT LT C-500 LT P-600 SERIA T T3010 T3010D
Samsung NP350E5C NP350E7C NP350E7C-A01US NP350E7C-A03CA NP350U2B NP350V4C NP350U2B-A01US NP350V5C-A01US
Monitor Model:
Samsung SyncMaster 1501mp 150mp 152b 152t 170T 171p 172B 172S 172T 180T 191T 192T 570 TFT 570v TFT 760v TFT 770 TFT
Part Number: PSCV600104A pscv600104a
Laura35
30 Mar 2026Am apreciat rapiditatea cu care a fost rezolvată solicitarea mea. Recomand selfit.ro.
Întrebări Frecvente – Incarcator laptop/monitor Samsung 60W 16V 3.75A mufa 5.5x3.0mm
Care este termenul de garanție?
Toate produsele noastre beneficiază de o garanție de 12 luni de la data achiziționării. Garanția acoperă defectele de fabricație și materialele neconforme.
Cât durează livrarea?
Livrarea se realizează în 1–2 zile lucrătoare pentru produsele din stoc. Beneficiezi de transport gratuit pentru comenzi de peste 2500 RON.
Pot returna produsul?
Da, acceptăm returnarea produselor în termen de 14 zile de la primire, conform legislației în vigoare. Produsul trebuie să fie în starea originală, nefolosit și în ambalajul original.