Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 10 mp
Optimizați-vă confortul cu covorașul de încălzire HEM SYSTEM, premiat la nivel internațional. Subțire (2,8 mm), se montează ușor în sapa sau adezivul de gresie, încălzind 10 mp.
Categorie:Incalzire electrica in pardoseala
Cod Produs:30751-1500
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Used for | Incalzire in pardoseala |
| Warranty | 24 |
| Cable tickness | aproximativ 4 mm |
| Cable length | 119.37 |
| Cold cable length | 4 m |
| Mat length | 20 m |
| Maximum power | 150 W/mp |
| Recomandet for | Incalzire in pardoseala |
| Heated surface | 10 mp |
| Supply voltage | 230 V |
| Heating type | Electrica |
| Product type | Covoras incalzire |
| Total power | 1500 W |
Livrăm Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 10 mp în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Larisa29
06 Apr 2025Recomand selfit.ro pentru seriozitate și profesionalism. Totul a fost gestionat corect.
Întrebări Frecvente – Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 10 mp
Care este termenul de garanție?
Toate produsele noastre beneficiază de o garanție de 12 luni de la data achiziționării. Garanția acoperă defectele de fabricație și materialele neconforme.
Cât durează livrarea?
Livrarea se realizează în 1–2 zile lucrătoare pentru produsele din stoc. Beneficiezi de transport gratuit pentru comenzi de peste 2500 RON.
Pot returna produsul?
Da, acceptăm returnarea produselor în termen de 14 zile de la primire, conform legislației în vigoare. Produsul trebuie să fie în starea originală, nefolosit și în ambalajul original.