Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 1 mp
Descoperiți confortul sporit cu covorașul de încălzire electrică HEM SYSTEM. Subtire, usor de instalat și premiat internațional pentru eficiență și calitate.
Categorie:Incalzire electrica in pardoseala
Cod Produs:30751-150
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Used for | Incalzire in pardoseala |
| Warranty | 24 |
| Cable tickness | aproximativ 4 mm |
| Cable length | 12.07 |
| Cold cable length | 4 m |
| Mat length | 2 m |
| Maximum power | 150 W/mp |
| Recomandet for | Incalzire in pardoseala |
| Heated surface | 1 mp |
| Supply voltage | 230 V |
| Heating type | Electrica |
| Product type | Covoras incalzire |
| Total power | 150 W |
Livrăm Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 1 mp în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Radu M
05 Jan 2025Am apreciat rapiditatea cu care a fost rezolvată solicitarea mea. Recomand selfit.ro.
Oana R 47
21 Jun 2024Voi reveni cu încredere pentru alte servicii.
Întrebări Frecvente – Covoras incalzire electrica in pardoseala pentru 1 mp
Care este termenul de garanție?
Toate produsele noastre beneficiază de o garanție de 12 luni de la data achiziționării. Garanția acoperă defectele de fabricație și materialele neconforme.
Cât durează livrarea?
Livrarea se realizează în 1–2 zile lucrătoare pentru produsele din stoc. Beneficiezi de transport gratuit pentru comenzi de peste 2500 RON.
Pot returna produsul?
Da, acceptăm returnarea produselor în termen de 14 zile de la primire, conform legislației în vigoare. Produsul trebuie să fie în starea originală, nefolosit și în ambalajul original.