Coșul tău este gol

Se încarcă imaginile...
Cablu incalzire/degivrare de 110.69m
Cablul BR-IM de 110.69m, premiat de revista "Build", asigură încălzirea interioară și degivrarea exterioară, fiind ideal pentru montaj în beton sau șapă.
Categorie:Incalzire electrica in pardoseala
Cod Produs:37710-110.69
Disponibilitate: În Stoc
Detalii Tehnice
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Used for | Incalzire in pardoseala |
| Warranty | 24 |
| Cable tickness | aproximativ 7.5mm |
| Cable length | 110.69 |
| Cold cable length | 4 m |
| Power wm | 17 |
| Recomandet for | Incalzire in pardoseala |
| Supply voltage | 230 V |
| Heating type | Electrica |
| Product type | Cablu incalzire/degivrare |
| Total power | 1900 W |
Livrăm Cablu incalzire/degivrare de 110.69m în toată țara: Alba, Arad, Argeș, Bacău, Bihor, Bistrița-Năsăud, Botoșani, Brașov, Brăila, București, Buzău, Caraș-Severin, Călărași, Cluj, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomița, Iași, Ilfov, Maramureș, Mehedinți, Mureș, Neamț, Olt, Prahova, Sălaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timiș, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.
Vlad P 29
21 Dec 2025Am avut o experiență pozitivă și voi reveni cu încredere.
Petru.T
16 Aug 2025Recomand pentru seriozitate, profesionalism și comunicare bună.
Întrebări Frecvente – Cablu incalzire/degivrare de 110.69m
Care este termenul de garanție?
Toate produsele noastre beneficiază de o garanție de 12 luni de la data achiziționării. Garanția acoperă defectele de fabricație și materialele neconforme.
Cât durează livrarea?
Livrarea se realizează în 1–2 zile lucrătoare pentru produsele din stoc. Beneficiezi de transport gratuit pentru comenzi de peste 2500 RON.
Pot returna produsul?
Da, acceptăm returnarea produselor în termen de 14 zile de la primire, conform legislației în vigoare. Produsul trebuie să fie în starea originală, nefolosit și în ambalajul original.